EPOS USB-C to USB-A Adapter USB adapter
£12.96
£10.80
EPOS USB-C to USB-A Adapter, USB adapter, Black
| Product type | USB adapter |
|---|---|
| SKU | 1000932 |
| EAN | 5714708007333 |
| Manufacturer | EPOS |
| Availability | In Stock |
EPOS USB-C to USB-A Adapter. Product type: USB adapter, Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | USB adapter |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Product type | USB adapter |
| Package weight | 15 g |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB-C |
| Connector 2 | USB-A |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 15 g |
| Package width | 8 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 100 mm |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Packaging data | |
| Package weight | 15 g |
| Package width | 8 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 100 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 210 mm |
| Master (outer) case length | 300 mm |
| Master (outer) case height | 320 mm |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
EPOS USB-C to USB-A Adapter USB adapter
£12.96
£10.80
|
Recommended
Jabra Standard Leatherette Cushion
£12.60
£10.50
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£18.62
£15.52
|
Logitech USB Headset Stereo H650e
£14.80
£12.33
|
New
Jabra Microphone foam tip
£17.28
£14.40
|
Popular
Jabra Kensington lock adaptor
£12.60
£10.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1000932
|
0473-279
|
88011-99
|
993-000814
|
14101-66
|
14208-10
|
| Manufacturer |
EPOS
|
Jabra
|
Jabra
|
Logitech
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
USB adapter
|
Ear pad
|
Cable
|
Ear pad
|
Microphone windscreen
|
N/A
|