Epson TU-RC7508 Rewinder
£649.18
£540.98
TU-RC7508 Rewinder
| Type | Rewinder |
|---|---|
| Device compatibility | Label printer |
| SKU | C32C815471 |
| EAN | 8715946544434 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Label printer |
| Compatibility | ColorWorks C7500G ColorWorks C7500 ColorWorks C7500 |
| Type | Rewinder |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 300 mm |
| Package depth | 495 mm |
| Package height | 385 mm |
| Package weight | 5.62 kg |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Label printer |
| Compatibility | ColorWorks C7500G ColorWorks C7500 ColorWorks C7500 |
| Type | Rewinder |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Epson TU-RC7508 Rewinder
£649.18
£540.98
|
Zebra P1058930-189 printer/scanner spa...
£610.73
£508.94
|
Zebra P1058930-190 printer/scanner spa...
£778.18
£648.48
|
Xerox 2100 Sheet High Capacity Feeder
£766.66
£638.88
|
Honeywell PM65-CUTTER printer/scanner...
£746.47
£622.06
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C32C815471
|
P1058930-189
|
P1058930-190
|
097N02446
|
PM65-CUTTER
|
| Manufacturer |
Epson
|
Zebra
|
Zebra
|
Xerox
|
Honeywell
|
| Type |
Rewinder
|
Cutter
|
Cutter
|
N/A
|
Cutter
|
| Device compatibility |
Label printer
|
Label printer
|
Label printer
|
N/A
|
Label printer
|