eSTUFF ES-KIT-SAMGALA535G mobile device charger
£32.34
£26.95
Kit for Samsung Galaxy A53 5G. Charger, Cover, Glass. Brown Box.
| SKU | ES-KIT-SAMGALA535G |
|---|---|
| EAN | 5715063337929 |
| Manufacturer | eSTUFF |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Consists of:
ES637028-BULK + ES673095-BULK + ES504085 + in a brown box
ES637028-BULK + ES673095-BULK + ES504085 + in a brown box
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 94 g |
| Package width | 65 mm |
| Package depth | 35 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 100 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 65 mm |
| Package depth | 35 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 100 g |
You may also be interested in
| Product |
eSTUFF ES-KIT-SAMGALA535G mobile devic...
£32.34
£26.95
|
Hot Product
DELL 450-16938 mobile device charger B...
£27.62
£23.02
|
Bestseller
DELL 450-18066 mobile device charger L...
£28.80
£24.00
|
Recommended
Avaya 700466253 mobile device charger...
£35.88
£29.90
|
Popular
DELL 492-BBIP mobile device charger La...
£48.17
£40.14
|
Star Micronics 39569360 mobile device...
£39.71
£33.09
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ES-KIT-SAMGALA535G
|
450-16938
|
450-18066
|
700466253
|
492-BBIP
|
39569360
|
| Manufacturer |
eSTUFF
|
DELL
|
DELL
|
Avaya
|
DELL
|
Star Micronics
|
| Charger type |
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|