eSTUFF ES689015-BULK stylus pen 4 g White
£8.32
£6.93
POM for Active stylus pen for iPad
- Replacement POM tips
| SKU | ES689015-BULK |
|---|---|
| EAN | 5704174839286 |
| Manufacturer | eSTUFF |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
2 replacement POM tips
Accessory for iPad Pencil part number: ES68900010 and ES68900010-BULK
Accessory for iPad Pencil part number: ES68900010 and ES68900010-BULK
| Technical details | |
|---|---|
| Applicability | Universal |
| Suitable for touchscreen type | Capacitive |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | White |
| Power source type | Battery |
| Power requirements | 5V/0.2A |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 5 g |
| Weight | 4 g |
| Features | |
|---|---|
| Applicability | Universal |
| Suitable for touchscreen type | Capacitive |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package weight | 5 g |
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
eSTUFF ES689015-BULK stylus pen 4 g Wh...
£8.32
£6.93
|
Hot Product
Sandberg Smartphone Stylus
£8.52
£7.10
|
Popular
Sandberg Tablet Stylus
£9.96
£8.30
|
Recommended
Port Designs 180627 stylus pen 20 g Bl...
£11.32
£9.43
|
New
Targus AMM163AMGL stylus pen 10 g Blac...
£11.58
£9.65
|
Bestseller
Targus AMM165AMGL stylus pen 10 g Black
£10.76
£8.97
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ES689015-BULK
|
461-01
|
461-02
|
180627
|
AMM163AMGL
|
AMM165AMGL
|
| Manufacturer |
eSTUFF
|
Sandberg
|
Sandberg
|
Port Designs
|
Targus
|
Targus
|
| Brand compatibility |
Apple (brand)
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Universal
|
Universal
|
| Device compatibility |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Universal
|
Universal
|