GTS HCH-3010RU-CHG mobile device charger Indoor Black, Silver
£138.60
£115.50
1-Bay, 152x108x127mm, 400g
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | HCH-3010RU-CHG |
| Manufacturer | GTS |
| Availability | In Stock |
HCH-3010RU-CHG
Maximize the performance of the Symbol MC3000/MC3100 Series Mobile Computers
Maximize the performance of the Symbol MC3000/MC3100 Series Mobile Computers
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra Symbol MC3000, MC3100 |
| Design | |
| Product colour | Black, Silver |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra Symbol MC3000, MC3100 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 152 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 400 g |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Colour | |
| Product colour | Black, Silver |
| Other features | |
| Compatibility | Zebra Symbol MC3000, MC3100 |
You may also be interested in
| Product |
GTS HCH-3010RU-CHG mobile device charg...
£138.60
£115.50
|
Recommended
Motorola PS1450 mobile device charger...
£143.81
£119.84
|
Bestseller
Zebra PWR-BGA12V108W0WW mobile device...
£124.48
£103.73
|
New
Belkin Rockstar Universal White AC Ind...
£172.80
£144.00
|
Popular
Honeywell CT50-MC mobile device charge...
£178.74
£148.95
|
Hot Product
Microsoft USY-00003 mobile device char...
£129.38
£107.82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
HCH-3010RU-CHG
|
PS1450
|
PWR-BGA12V108W0WW
|
B2B139VF
|
CT50-MC
|
USY-00003
|
| Manufacturer |
GTS
|
Zebra
|
Zebra
|
Belkin
|
Honeywell
|
Microsoft
|
| Charger type |
Indoor
|
N/A
|
N/A
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|