Honeywell Home Base Mobile computer Black AC Indoor
£162.56
£135.47
KIT, Home Base f / EDA61K, w / Power Supply, UK Cord
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | EDA61K-HB-0 |
| EAN | 5704174850953 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | In Stock |
Charging station, 1x device, 1x spare battery, incl.: power supply, order separately: power cord, fits for: EDA61K, CK62
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Cables included | AC |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| AC adapter included | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Packaging data | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Cables included | AC |
| AC adapter included | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Other features | |
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| AC adapter included | Yes |
You may also be interested in
| Product |
New
Honeywell Home Base Mobile computer Bl...
£162.56
£135.47
|
Hot Product
Motorola PS1450 mobile device charger...
£142.38
£118.65
|
Recommended
Belkin Rockstar Universal White AC Ind...
£172.80
£144.00
|
Popular
Honeywell CT50-MC mobile device charge...
£178.74
£148.95
|
Datalogic WLC4090-WH-433 mobile device...
£239.86
£199.88
|
Bestseller
Datalogic WLC4090-BK-433 mobile device...
£239.86
£199.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EDA61K-HB-0
|
PS1450
|
B2B139VF
|
CT50-MC
|
WLC4090-WH-433
|
WLC4090-BK-433
|
| Manufacturer |
Honeywell
|
Zebra
|
Belkin
|
Honeywell
|
Datalogic
|
Datalogic
|
| Charger type |
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
Indoor
|