HP 1P2V0AV power adapter/inverter Indoor 65 W Black
£56.16
£46.80
65W nPFC Slim USB-C AC Adapter
| Power supply type | Indoor |
|---|---|
| SKU | 1P2V0AV |
| EAN | 5715063409985 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | HP |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cooling type | Passive |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP 1P2V0AV power adapter/inverter Indo...
£56.16
£46.80
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1P2V0AV
|
LN9711001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
| Manufacturer |
HP
|
Brother
|
Brother
|
ASUS
|
HP
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Label Printer
|
Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|