HP 579799-001 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
£53.04
£44.20
for Touchsmart 600-1040Es, 120W
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | indoor |
| SKU | 579799-001 |
| EAN | 5704327767824 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Touchsmart 600-1040Es |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Touchsmart 600-1040Es |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP 579799-001 power adapter/inverter I...
£53.04
£44.20
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
579799-001
|
LN9711001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
| Manufacturer |
HP
|
Brother
|
Brother
|
ASUS
|
HP
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Label Printer
|
Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|