HP 646212-001 power adapter/inverter Indoor 150 W Black
£114.04
£95.03
150W Power Adapter
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 646212-001 |
| EAN | 5711045165092 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 7.7 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | EliteBook 8460p, 8560w |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 7.7 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | EliteBook 8460p, 8560w |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP 646212-001 power adapter/inverter I...
£114.04
£95.03
|
HP 609945-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Bestseller
HP 693707-001 power adapter/inverter I...
£115.20
£96.00
|
New
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
£147.53
£122.94
|
Popular
HP 397803-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Hot Product
HP 437796-001 power adapter/inverter I...
£122.40
£102.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
646212-001
|
609945-001
|
693707-001
|
105950-076
|
397803-001
|
437796-001
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Zebra
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
N/A
|