HP N43500-001 power adapter/inverter Indoor 200 W Black
£127.80
£106.50
200W Slim Smart AC Power Adapter with 4.5mm Connector and Power Factor Correction (PFC)
- Genuine HP parts and guaranteed compatibility with HP devices.
- Detailed information on product’s features and availability.
- Direct-from-producer prices and transparency on all costs.
| SKU | N43500-001 |
|---|---|
| EAN | 5715063229118 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 200 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 200 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP N43500-001 power adapter/inverter I...
£127.80
£106.50
|
HP 609945-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Hot Product
HP 693707-001 power adapter/inverter I...
£115.20
£96.00
|
New
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
£147.55
£122.96
|
Popular
HP 397803-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Recommended
HP 437796-001 power adapter/inverter I...
£122.40
£102.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
N43500-001
|
609945-001
|
693707-001
|
105950-076
|
397803-001
|
437796-001
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Zebra
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
N/A
|