HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherboard Fan Black 1 pc(s)
£136.80
£114.00
Z4 PCIe Retainer with Fans
| SKU | 56Q84AA |
|---|---|
| EAN | 0196337180772 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Motherboard |
| Type | Fan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatible products | Z4 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Type | Fan |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Width | 44 mm |
| Package weight | 568 g |
| Depth | 103 mm |
| Height | 409 mm |
| Weight | 366.3 g |
| Packaging data | |
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 568 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherbo...
£136.80
£114.00
|
Popular
Noctua NH-D15 computer cooling system...
£172.80
£144.00
|
Bestseller
Noctua NH-D15S computer cooling system...
£132.76
£110.63
|
HPE 508876-001 computer cooling system...
£117.00
£97.50
|
Noctua NH-U12S CHROMAX.BLACK Processor...
£145.80
£121.50
|
Recommended
Noctua NH-D15 CH.BK computer cooling s...
£198.00
£165.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
56Q84AA
|
NH-D15
|
NH-D15S
|
508876-001
|
NH-U12S CH.BK
|
NH-D15 CH.BK
|
| Manufacturer |
HP
|
Noctua
|
Noctua
|
HPE
|
Noctua
|
Noctua
|
| Type |
fan
|
cooler
|
cooler
|
Heatsink/Radiator
|
Heatsink/Radiator
|
Air cooler
|
| Suitable location |
Motherboard
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Processor
|
N/A
|