HPE Aruba Networking 2920/2930M 0.5m Stacking Cable
£64.90
£54.08
Aruba Networking 2920/2930M 0.5m Stacking Cable
| Cable length | 0.5 m |
|---|---|
| SKU | J9734A |
| EAN | 0886112322755 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
The HP 2920 0.5m Stacking Cable is used with the HP 2920 2-Port Stacking module to allow Stacking of HP 2920 Series Switches.
| Features | |
|---|---|
| Weight | 280 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Technical details | |
| Cable length | 0.5 m |
| Weight (imperial) | 0.281 kg (0.62 lbs) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 280 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85444290 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 85444290 |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking 2920/2930M 0.5m S...
£64.90
£54.08
|
Popular
StarTech.com 1m External Mini SAS Cabl...
£62.39
£51.99
|
Recommended
Intel A2U4PSWCXCXK1 Serial Attached SC...
£70.32
£58.60
|
Intel A2U4PSWCXCXK2 Serial Attached SC...
£93.62
£78.02
|
Bestseller
Broadcom 05-60006-00 Serial Attached S...
£93.19
£77.66
|
Hot Product
Broadcom 05-60003-00 Serial Attached S...
£63.26
£52.72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J9734A
|
ISAS88881
|
A2U4PSWCXCXK1
|
A2U4PSWCXCXK2
|
05-60006-00
|
05-60003-00
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Intel
|
Intel
|
Broadcom
|
Broadcom
|