HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-U Campus AP Universal 10-pack Mount Bracket Kit
£316.99
£264.16
Aruba Networking AP-MNT-MP10-U Campus AP Universal 10-pack Mount Bracket Kit
| SKU | S0J40A |
|---|---|
| EAN | 0190017628967 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 181.4 g |
| Width | 36 mm |
| Depth | 155 mm |
| Height | 211 mm |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-U Cam...
£316.99
£264.16
|
Ubiquiti AM-V2G-TI network antenna Sec...
£303.41
£252.84
|
Popular
Ubiquiti PBE-5AC-500 network antenna D...
£258.38
£215.32
|
Hot Product
Motorola AN2010 network antenna RP-SMA...
£358.62
£298.85
|
New
Ubiquiti AF-5G34-S45 network antenna 3...
£256.13
£213.44
|
Recommended
Ubiquiti AF-5G30-S45 network antenna 3...
£277.63
£231.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
S0J40A
|
AM-V2G-TI
|
PBE-5AC-500
|
AN2010
|
AF-5G34-S45
|
AF-5G30-S45
|
| Manufacturer |
HPE
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
Zebra
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|