HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card Kit with Cables
£405.72
£338.10
DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card Kit with Cables
| Host interface | PCI Express |
|---|---|
| Supported storage drive interfaces | SAS |
| SKU | 870549-B21 |
| EAN | 4549821052547 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 114.3 mm |
| Weight | 500 g |
| Height | 25.4 mm |
| Depth | 177.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card...
£405.72
£338.10
|
Hot Product
Eaton 9RK rack accessory
£348.91
£290.76
|
HPE G2 Rack 42U 600mm Front Door Kit
£340.01
£283.34
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-E Cam...
£336.20
£280.17
|
Popular
SonicWall TZ600 Mounting bar
£331.85
£276.54
|
New
HPE ProLiant DL38X Gen10 Plus 4LFF SAS...
£336.00
£280.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
870549-B21
|
9RK
|
P9L22A
|
R1C72A
|
01-SSC-0225
|
P26919-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
HPE
|
HPE
|
SONICWALL
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Door
|
N/A
|
Mounting bar
|
N/A
|