| SKU | 9RK |
|---|---|
| EAN | 0743172039736 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | In Stock |
Eaton Rack kit 9PX/9SX.
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | Eaton 9PX/9SX |
| Product colour | Silver |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Technical details | |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | Eaton 9PX/9SX |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Colour | |
| Product colour | Silver |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Eaton 9RK rack accessory
£348.91
£290.76
|
Popular
HPE G2 Rack 42U 600mm Front Door Kit
£340.01
£283.34
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-E Cam...
£336.20
£280.17
|
Recommended
HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card...
£405.72
£338.10
|
HPE ProLiant DL300 Gen10 Plus 2U 8SFF...
£369.47
£307.89
|
New
HPE ProLiant ML350 Gen11 SFF Tri-Mode...
£385.01
£320.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9RK
|
P9L22A
|
R1C72A
|
870549-B21
|
P26931-B21
|
P47233-B21
|
| Manufacturer |
Eaton
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Door
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|