HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-E Campus AP 10-Pack Wall-box Mount Bracket Kit
£336.20
£280.17
Aruba Networking AP-MNT-MP10-E Campus AP 10-Pack Wall-box Mount Bracket Kit
| Product type | WLAN access point mount |
|---|---|
| SKU | R1C72A |
| EAN | 0190017329321 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 51 mm |
| Weight | 136.1 g |
| Height | 165 mm |
| Depth | 178 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-E Cam...
£336.20
£280.17
|
Hot Product
Eaton 9RK rack accessory
£348.91
£290.76
|
Popular
HPE G2 Rack 42U 600mm Front Door Kit
£340.01
£283.34
|
Recommended
HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card...
£405.72
£338.10
|
HPE ProLiant DL300 Gen10 Plus 2U 8SFF...
£369.47
£307.89
|
New
HPE ProLiant ML350 Gen11 SFF Tri-Mode...
£385.01
£320.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R1C72A
|
9RK
|
P9L22A
|
870549-B21
|
P26931-B21
|
P47233-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Door
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|