HPE P48820-B21 Computer case Fan
£289.99
£241.66
ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High Performance Fan Kit
| SKU | P48820-B21B |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Compatible products | ProLiant DL380/DL560 Gen11 |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Fan |
| Weight & dimensions | |
| Width | 207 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 102 mm |
| Weight | 1.71 kg |
You may also be interested in
| Product |
HPE P48820-B21 Computer case Fan
£289.99
£241.66
|
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB Process...
£289.80
£241.50
|
Antec VORTEX VIEW 360 Processor All-in...
£285.77
£238.14
|
DeepCool Spartacus 420 Processor Liqui...
£232.60
£193.83
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48820-B21B
|
90RC00T1-M0UAY0
|
0-761345-40064-0
|
R-SPT420-BKDSMP-G-1
|
| Manufacturer |
HPE
|
ASUS
|
Antec
|
DeepCool
|
| Type |
fan
|
Liquid cooling kit
|
All-in-one liquid cooler
|
Liquid cooling kit
|
| Suitable location |
Computer case
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|