HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High Performance Fan Kit
£261.17
£217.64
ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High Performance Fan Kit
| SKU | P48820-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017557700 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Performance | |
|---|---|
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Compatibility | HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U |
| Features | |
| Product colour | Black, Blue |
| Type | Cooling fan |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 207 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 102 mm |
| Weight | 1.71 kg |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High...
£261.17
£217.64
|
Recommended
HPE DL38X Gen10 High Performance Tempe...
£279.72
£233.10
|
HPE 875076-001 rack cooling equipment
£315.00
£262.50
|
New
HPE ProLiant DL36X Gen10 Plus High Per...
£240.00
£200.00
|
Hot Product
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Perfo...
£229.20
£191.00
|
Popular
Tripp Lite SRXFAN3U SmartRack 3U Fan P...
£219.84
£183.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48820-B21
|
867810-B21
|
875076-001
|
P26477-B21
|
P48908-B21
|
SRXFAN3U
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
Tripp Lite
|