HPE DL38X Gen10 High Performance Temperature Fan Kit
£278.46
£232.05
DL38X Gen10 High Performance Temperature Fan Kit
| Suitable for | Computer case |
|---|---|
| Type | Fan |
| SKU | 867810-B21 |
| EAN | 0190017085289 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Type | Fan |
| Compatible products | HPE DL38X Gen10 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 139.7 mm |
| Depth | 63.5 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 910 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE DL38X Gen10 High Performance Tempe...
£278.46
£232.05
|
HPE 875076-001 rack cooling equipment
£312.48
£260.40
|
Recommended
HPE ProLiant DL36X Gen10 Plus High Per...
£240.00
£200.00
|
Bestseller
HPE Aruba Networking X751 Front to Bac...
£413.10
£344.25
|
Hot Product
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Perfo...
£256.00
£213.33
|
New
HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High...
£278.60
£232.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
867810-B21
|
875076-001
|
P26477-B21
|
JL669B
|
P48908-B21
|
P48820-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|