HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan Kit
£229.20
£191.00
ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan Kit
| SKU | P48908-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558332 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL3X0 Gen1 1U |
| Features | |
|---|---|
| Type | Fan module |
| Weight & dimensions | |
| Width | 294 mm |
| Depth | 394 mm |
| Height | 111 mm |
| Weight | 1.32 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Perfo...
£229.20
£191.00
|
Popular
HPE DL38X Gen10 High Performance Tempe...
£279.72
£233.10
|
HPE 875076-001 rack cooling equipment
£315.00
£262.50
|
Recommended
HPE ProLiant DL36X Gen10 Plus High Per...
£240.00
£200.00
|
Bestseller
HPE ProLiant DL3X5 Gen11 2U Performanc...
£195.94
£163.28
|
New
HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High...
£261.17
£217.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48908-B21
|
867810-B21
|
875076-001
|
P26477-B21
|
P58465-B21
|
P48820-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|