Lenovo 36200605 power adapter/inverter Auto 135 W Black
£60.84
£50.70
20V, 6.75A, 135W
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Auto |
| SKU | 36200605 |
| EAN | 5712505148242 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | IBM/Lenovo |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 6.75 A |
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | ThinkPad T440p Series |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 6.75 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | IBM/Lenovo |
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | ThinkPad T440p Series |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lenovo 36200605 power adapter/inverter...
£60.84
£50.70
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
Hot Product
Zebra P1031365-041 power adapter/inver...
£70.06
£58.38
|
Bestseller
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
£70.06
£58.38
|
Lenovo 65W AC Adapter (Japan) power ad...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
36200605
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
P1031365-041
|
P1031365-042
|
40Y7699
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
HP
|
Lenovo
|
Zebra
|
Zebra
|
Lenovo
|
| Power supply type |
auto
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|
POS printer
|
POS printer
|
Notebook
|