Lenovo 45N0514 power adapter/inverter Indoor 170 W Black
£58.70
£48.92
170W 3pin AC Adapter
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 45N0514 |
| EAN | 5706998874085 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 170 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ThinkPad W540 |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 170 W |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ThinkPad W540 |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Lenovo 45N0514 power adapter/inverter...
£58.70
£48.92
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
Bestseller
Zebra P1031365-041 power adapter/inver...
£70.04
£58.37
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
45N0514
|
LN9711001
|
LW5095001
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
P1031365-041
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Brother
|
Brother
|
HP
|
Lenovo
|
Zebra
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Label Printer
|
Printer
|
Printer
|
Notebook
|
POS printer
|