Lenovo 4Z11S20127 display privacy filter 36.8 cm (14.5") Laptop Frameless display privacy filter
£33.29
£27.74
Kensington Privacy Screen for ThinkPad P14s Gen 5 (16:10)
| SKU | 4Z11S20127 |
|---|---|
| EAN | 0085896584162 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display filter features | Privacy |
| Maximum screen size | 36.8 cm (14.5") |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Suitable for | Laptop |
| Design | |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Maximum screen size | 36.8 cm (14.5") |
| Suitable for | Laptop |
| Features | |
|---|---|
| Display filter features | Privacy |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Compatibility | ThinkPad P14s Gen 5 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 36.8 cm (14.5") |
| Compatibility | ThinkPad P14s Gen 5 |
| Display | |
| Compatibility | ThinkPad P14s Gen 5 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4Z11S20127 display privacy filt...
£33.29
£27.74
|
Recommended
Targus Privacy Screen 14.1"W 35.8...
£33.32
£27.77
|
Popular
Targus Privacy Screen 13.3"W (16:...
£30.74
£25.62
|
Bestseller
HP AU100AA
£42.12
£35.10
|
Hot Product
HP AU100AA display privacy filter 35.6...
£42.12
£35.10
|
DICOTA D30124 display privacy filter 3...
£35.26
£29.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4Z11S20127
|
ASF141WEU
|
ASF133WEU
|
AU100AA#AC3
|
AU100AA
|
D30124
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Targus
|
Targus
|
HP
|
HP
|
Dicota
|
| Suitable for |
Notebook
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
Frameless display privacy filter
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|