Lenovo 5A10J75109 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
£65.52
£54.60
90W, 3P, 20V, 4.5A, 100-240V, Black
| SKU | 5A10J75109 |
|---|---|
| EAN | 5711783413424 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Input current | 1.5 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 4.5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | All-in-One PC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | |
| Input current | 1.5 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 4.5 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | All-in-One PC |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lenovo 5A10J75109 power adapter/invert...
£65.52
£54.60
|
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
Hot Product
Zebra P1031365-041 power adapter/inver...
£70.06
£58.38
|
Bestseller
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
£70.06
£58.38
|
Lenovo 65W AC Adapter (Japan) power ad...
£67.86
£56.55
|
Popular
DELL J211H power adapter/inverter Indo...
£63.96
£53.30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5A10J75109
|
FRU92P1211
|
P1031365-041
|
P1031365-042
|
40Y7699
|
J211H
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Lenovo
|
Zebra
|
Zebra
|
Lenovo
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
All-in-One PC
|
Notebook
|
POS printer
|
POS printer
|
Notebook
|
Notebook
|