Lenovo 5A11H02883 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
£46.80
£39.00
AC adapter, Round, 65W, 3P, Black
| SKU | 5A11H02883 |
|---|---|
| EAN | 5715063083048 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | Yes |
| Input current | 1.8 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Power | |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Input current | 1.8 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lenovo 5A11H02883 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Popular
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5A11H02883
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|