Microsoft LAC-00006 power adapter/inverter Indoor 24 W Black
£48.36
£40.30
Microsoft LAC-00006, Notebook, Indoor, 24 W, Black, Microsoft Surface, 66 mm
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | LAC-00006 |
| EAN | 0889842328950 |
| Manufacturer | Microsoft |
| Availability | In Stock |
Microsoft LAC-00006. Purpose: Notebook, Power supply type: Indoor, Output power: 24 W. Width: 66 mm, Depth: 45.7 mm, Height: 27.9 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Output power | 24 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | Microsoft Surface |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 24 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | Microsoft Surface |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 66 mm |
| Depth | 45.7 mm |
| Height | 27.9 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Microsoft LAC-00006 power adapter/inve...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Popular
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Recommended
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LAC-00006
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
Microsoft
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|