Sony VGP-AC19V39 power adapter/inverter Black
£21.95
£18.29
AC Adapter
| SKU | VGP-AC19V39 |
|---|---|
| EAN | 5054533114661 |
| Manufacturer | Sony |
| Availability | In Stock |
Pick up a spare adapter so you can have one at home and one at work..
The innovative and compact size is ideal for the mobile user. It fits neatly in bags and takes up less space on tables..
Warranty: 12 months.
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 2 A |
| Compatibility | VPCW11S1E/T, VPCW11S1E/W, VPCW11S1E/P, VPCW12M1E/W, VPCW12M1E/P, VPCW12M1E/T, VPCW12S1E/WZ, VPCW21M2E/WI, VPCW21Z1E/W, VPCY11V9E/S, VPCY11S1E/S, VPCY11V9E/S |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 2 A |
| Performance | |
| Compatibility | VPCW11S1E/T, VPCW11S1E/W, VPCW11S1E/P, VPCW12M1E/W, VPCW12M1E/P, VPCW12M1E/T, VPCW12S1E/WZ, VPCW21M2E/WI, VPCW21Z1E/W, VPCY11V9E/S, VPCY11S1E/S, VPCY11V9E/S |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1.8 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 150 g |
| Width | 37 mm |
| Depth | 92 mm |
| Height | 26.5 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 37 x 92 x 26.5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Sony VGP-AC19V39 power adapter/inverte...
£21.95
£18.29
|
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Recommended
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.00
£17.50
|
Hot Product
DELL N6M8J power adapter/inverter Indo...
£26.98
£22.48
|
New
Acer AC Adaptor 65W power adapter/inve...
£32.38
£26.98
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VGP-AC19V39
|
DF263
|
F7970
|
8-0935
|
N6M8J
|
KP.06503.005
|
| Manufacturer |
Sony
|
DELL
|
DELL
|
Datalogic
|
DELL
|
Acer
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Scanner
|
Notebook
|
Notebook
|