TEKLAMPS 3000000562 projector lamp 230 W
£115.45
£96.21
Kindermann KX525W Projector Lamp
| Brand compatibility | Kindermann |
|---|---|
| SKU | 3000000562 |
| EAN | 5057978376014 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the KINDERMANN KX525W projector. Our KINDERMANN compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 230 W |
| Features | |
| Brand compatibility | Kindermann |
| Bulb power | 230 W |
| Compatibility | KX525W |
| Replacement for | KINDERMANN KX525W |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Kindermann |
| Compatibility | KX525W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
TEKLAMPS 3000000562 projector lamp 230 W
£115.45
£96.21
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Recommended
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
3000000562
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
Kindermann
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|