TEKLAMPS 456-8933W projector lamp 225 W
£110.95
£92.46
DUKANE I-PRO 8933W Original Inside Projector Lamp - Replaces 456-8933W
| Brand compatibility | Dukane |
|---|---|
| SKU | 456-8933W |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
This is a original inside projector lamp, meaning the bulb used is the same as in the original lamp from DUKANE. As the original bulb is used you can be sure the performance will match the original. This projector lamp replaces the 456-8933W for the DUKANE I-PRO 8933W projector.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 225 W |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Dukane |
| Bulb power | 225 W |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | I-PRO 8933W |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Dukane |
| Compatibility | I-PRO 8933W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS 456-8933W projector lamp 225 W
£110.95
£92.46
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
456-8933W
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
Dukane
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|