TEKLAMPS 60 201905 projector lamp 200 W
£134.96
£112.47
GEHA C 238W (2 pin connector) Original Inside Projector Lamp - Replaces 60 201905
| Brand compatibility | Geha |
|---|---|
| SKU | 60 201905 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
This is a original inside projector lamp, meaning the bulb used is the same as in the original lamp from GEHA. As the original bulb is used you can be sure the performance will match the original. This projector lamp replaces the 60 201905 for the GEHA C 238W (2 pin connector) projector.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Geha |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | C 238W (2 pin connector) |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Geha |
| Compatibility | C 238W (2 pin connector) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
TEKLAMPS 60 201905 projector lamp 200 W
£134.96
£112.47
|
Recommended
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Hot Product
Dukane 456-8420 projector lamp 196 W DLP
£175.82
£146.52
|
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Bestseller
Hitachi DT01461 projector lamp
£175.82
£146.52
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
60 201905
|
5811116781-SU
|
456-8420
|
SP.8TU01GC01
|
DT01461
|
MC.JF711.001
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|
| Brand compatibility |
Geha
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|