TEKLAMPS BL-FP195A / SP.78H01GC01 projector lamp 190 W
£130.46
£108.72
OPTOMA HD29Darbee Projector Lamp
| Brand compatibility | Optoma |
|---|---|
| SKU | BL-FP195A / SP.78H01GC01 |
| EAN | 5057978401600 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the OPTOMA HD29Darbee projector. Our OPTOMA compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money. This projector lamp replaces the OPTOMA part code: BL-FP195A / SP.78H01GC01
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 190 W |
| Features | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Bulb power | 190 W |
| Compatibility | HD29Darbee |
| Replacement for | BL-FP195A / SP.78H01GC01 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Compatibility | HD29Darbee |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
| (cdm) Is accessory | Spare parts |
| Other features | |
| (cdm) Main color | Grey |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
TEKLAMPS BL-FP195A / SP.78H01GC01 proj...
£130.46
£108.72
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BL-FP195A / SP.78H01GC01
|
5811116781-SU
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Vivitek
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
| Brand compatibility |
Optoma
|
Vivitek
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|