TEKLAMPS BL-FU280A / BL-FP280A projector lamp 280 W
£95.96
£79.97
OPTOMA TX774 Projector Lamp
| Brand compatibility | Optoma |
|---|---|
| SKU | BL-FU280A / BL-FP280A |
| EAN | 5057978266957 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the OPTOMA TX774 projector. Our OPTOMA compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 2000 h |
| Compatibility | TX774 |
| Replacement for | OPTOMA TX774 |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Optoma |
| Compatibility | TX774 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS BL-FU280A / BL-FP280A project...
£95.96
£79.97
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for 3M X56 Projector
£107.42
£89.52
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BL-FU280A / BL-FP280A
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
78-6972-0050-5-DL
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|
3M
|