TEKLAMPS ELPLP75 / V13H010L75 projector lamp 245 W
£50.66
£42.22
EPSON EB-1945W Projector Lamp
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| SKU | ELPLP75 / V13H010L75 |
| EAN | 5057978207134 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the EPSON EB-1945W projector. Our EPSON compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money. This projector lamp replaces the EPSON part code: ELPLP75 / V13H010L75
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 245 W |
| Service life of lamp | 2500 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 245 W |
| Service life of lamp | 2500 h |
| Compatibility | EB-1945W |
| Replacement for | ELPLP75 / V13H010L75 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EB-1945W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
| (cdm) Is accessory | Spare parts |
| Other features | |
| (cdm) Main color | Black |
You may also be interested in
| Product |
New
TEKLAMPS ELPLP75 / V13H010L75 projecto...
£50.66
£42.22
|
Popular
Panasonic ET-LAD57 projector lamp 275...
£48.53
£40.44
|
Diamond Lamps Lamp 3522B003AA
£68.58
£57.15
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX30...
£68.58
£57.15
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for NEC M230X:M260W...
£68.69
£57.24
|
Diamond Lamps Lamp for CANON LV-7280:L...
£69.98
£58.32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ELPLP75 / V13H010L75
|
ET-LAD57
|
456-8755J-DL
|
DT01021-DL
|
NP15LP-DL
|
LV-LP32-DL
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Panasonic
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Epson
|
N/A
|
Dukane
|
Hitachi
|
NEC
|
Canon
|