TEKLAMPS ET-LAD70W projector lamp 310 W
£229.46
£191.22
PANASONIC PT-DW750 (Dual Lamp) Projector Lamp
| Brand compatibility | Panasonic |
|---|---|
| SKU | ET-LAD70W |
| EAN | 5057978240261 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the PANASONIC PT-DW750 (Dual Lamp) projector. Our PANASONIC compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money. This projector lamp replaces the PANASONIC part code: ET-LAD70W
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 310 W |
| Features | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Bulb power | 310 W |
| Compatibility | PT-DW750 (Dual Lamp) |
| Replacement for | ET-LAD70W |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-DW750 (Dual Lamp) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
| (cdm) Is accessory | Spare parts |
| Other features | |
| (cdm) Main color | Black |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS ET-LAD70W projector lamp 310 W
£229.46
£191.22
|
New
Dukane 456-8954H projector lamp 260 W...
£323.72
£269.77
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£315.28
£262.73
|
Bestseller
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
BenQ Lamp for PB7110/PB7100 projector...
£341.56
£284.63
|
Recommended
3M 78-6972-0050-5 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ET-LAD70W
|
456-8954H
|
20-01032-20
|
DT01411
|
59.J8401.CG1
|
78-6972-0050-5
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Dukane
|
SMART Technologies
|
Hitachi
|
Benq
|
3M
|
| Brand compatibility |
Panasonic
|
Dukane
|
N/A
|
Hitachi
|
N/A
|
3M
|