TEKLAMPS L1720A projector lamp 200 W
£116.96
£97.47
HEWLETT PACKARD MP3220 Projector Lamp
| Brand compatibility | HP |
|---|---|
| SKU | L1720A |
| EAN | 5057978255494 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the HEWLETT PACKARD MP3220 projector. Our HEWLETT PACKARD compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money. This projector lamp replaces the HEWLETT PACKARD part code: L1720A
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | HP |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | MP3220 |
| Replacement for | L1720A |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | MP3220 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
| (cdm) Is accessory | Spare parts |
| Other features | |
| (cdm) Main color | Black |
You may also be interested in
| Product |
New
TEKLAMPS L1720A projector lamp 200 W
£116.96
£97.47
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Recommended
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
L1720A
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
HP
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|