TEKLAMPS NP18LP projector lamp 225 W
£50.66
£42.22
NP18LP Projector Lamp for NEC projectors
| SKU | NP18LP |
|---|---|
| EAN | 5057978100916 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Premium quality projector lamp compatible with: NEC V300X, NP-V300X, NP-V300W, V300WG. Our NEC projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 225 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 225 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | V300X, NP-V300X, NP-V300W, V300WG |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | V300X, NP-V300X, NP-V300W, V300WG |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS NP18LP projector lamp 225 W
£50.66
£42.22
|
Popular
Panasonic ET-LAD57 projector lamp 275...
£48.53
£40.44
|
Diamond Lamps Lamp 3522B003AA
£68.58
£57.15
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX30...
£68.58
£57.15
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for NEC M230X:M260W...
£68.69
£57.24
|
Diamond Lamps Lamp for CANON LV-7280:L...
£69.98
£58.32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NP18LP
|
ET-LAD57
|
456-8755J-DL
|
DT01021-DL
|
NP15LP-DL
|
LV-LP32-DL
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Panasonic
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
NEC
|
N/A
|
Dukane
|
Hitachi
|
NEC
|
Canon
|