TEKLAMPS SP.70201GC01 / SP.77011GC01 / BL-FP210A projector lamp 210 W
£62.36
£51.97
OPTOMA W351 Projector Lamp
| Brand compatibility | Optoma |
|---|---|
| SKU | SP.70201GC01 / SP.77011GC01 / BL-FP210A |
| EAN | 5057978235564 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the OPTOMA W351 projector. Our OPTOMA compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Optoma |
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | W351 |
| Replacement for | OPTOMA W351 |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Optoma |
| Compatibility | W351 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS SP.70201GC01 / SP.77011GC01 /...
£62.36
£51.97
|
Diamond Lamps Lamp 3522B003AA
£68.58
£57.15
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX30...
£68.58
£57.15
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for NEC M230X:M260W...
£68.69
£57.24
|
Diamond Lamps Lamp 456-8404
£76.39
£63.66
|
Diamond Lamps Lamp 610-349-7518
£76.39
£63.66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SP.70201GC01 / SP.77011GC01 / BL-FP210A
|
456-8755J-DL
|
DT01021-DL
|
NP15LP-DL
|
456-8406-DL
|
60 283986-DL
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Optoma
|
Dukane
|
Hitachi
|
NEC
|
Dukane
|
N/A
|