TEKLAMPS SP-LAMP-002A / SP-LAMP-LP5F projector lamp 270 W
£134.96
£112.47
SP-LAMP-002A / SP-LAMP-LP5F TEKLAMPS Compatible lamp for INFOCUS projectors
| SKU | SP-LAMP-002A / SP-LAMP-LP5F |
|---|---|
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Premium quality lamp compatible with: INFOCUS LP500 LP530 LS110 SP110
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 270 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 270 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | LP500 LP530 LS110 SP110 |
| Replacement for | SP-LAMP-002A / SP-LAMP-LP5F |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | LP500 LP530 LS110 SP110 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
TEKLAMPS SP-LAMP-002A / SP-LAMP-LP5F p...
£134.96
£112.47
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Bestseller
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SP-LAMP-002A / SP-LAMP-LP5F
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
| Brand compatibility |
Infocus
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|