TEKLAMPS XL-5300 / F-9308-760-0 / A1205438A projector lamp 180 W
£110.95
£92.46
SONY KS 70R200A Projector Lamp
| Brand compatibility | Sony |
|---|---|
| SKU | XL-5300 / F-9308-760-0 / A1205438A |
| EAN | 5057978222496 |
| Manufacturer | Teklamps |
| Availability | In Stock |
Complete replacement compatible projector lamp for the SONY KS 70R200A projector. Our SONY compatible projector lamps are premium quality lamps that offer great performance, long lifetime, and value for money. This projector lamp replaces the SONY part code: XL-5300 / F-9308-760-0 / A1205438A
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 180 W |
| Features | |
| Brand compatibility | Sony |
| Bulb power | 180 W |
| Compatibility | KS 70R200A |
| Replacement for | XL-5300 / F-9308-760-0 / A1205438A |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Sony |
| Compatibility | KS 70R200A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supplier features | |
| Contains food or beverage | No |
| (cdm) Is accessory | Spare parts |
| Other features | |
| (cdm) Main color | Black |
You may also be interested in
| Product |
TEKLAMPS XL-5300 / F-9308-760-0 / A120...
£110.95
£92.46
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Bestseller
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LX400:...
£139.27
£116.06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
XL-5300 / F-9308-760-0 / A1205438A
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
003-120457-01-DL
|
| Manufacturer |
Teklamps
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Sony
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|
Christie
|