Viewsonic RLC-095 projector lamp
£180.79
£150.66
Projector Replacement Lamp
| Brand compatibility | Viewsonic |
|---|---|
| SKU | RLC-095 |
| EAN | 0766907776911 |
| Manufacturer | Viewsonic |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Viewsonic |
| Compatibility | PJD6252L, PJD5350LS, PJD6552W, PJD6355LS, PJD5550LWS, PJD6555LWS, PJD7830HDL |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Viewsonic |
| Compatibility | PJD6252L, PJD5350LS, PJD6552W, PJD6355LS, PJD5550LWS, PJD6555LWS, PJD7830HDL |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8539299890 |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 10 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 10 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8539299890 |
You may also be interested in
| Product |
Viewsonic RLC-095 projector lamp
£180.79
£150.66
|
Hot Product
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
Recommended
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
New
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
Bestseller
NEC NP30LP projector lamp
£202.00
£168.33
|
Popular
3M 230W UHB 2000 Hour projector lamp
£219.70
£183.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RLC-095
|
DT01411
|
SP.8TU01GC01
|
NP28LP
|
NP30LP
|
78-6969-9947-9
|
| Manufacturer |
Viewsonic
|
Hitachi
|
Optoma
|
NEC
|
NEC
|
3M
|
| Brand compatibility |
Viewsonic
|
Hitachi
|
Optoma
|
NEC
|
NEC
|
N/A
|