ASUS 0A001-00447800 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
£38.77
£32.31
ADAPTER 65W 19V 3PIN 4PHI
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A001-00447800 |
| EAN | 5704174620723 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ADAPTER 65W 19V 3PIN 4PHI *NO POWER CORD INCLUDED*
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus Notebook K Series K401UQ Asus Notebook U Series UX310UQ Asus Notebook U Series UX410UQ Asus Notebook U Series UX430UN Asus Notebook U Series UX430UQ Asus Notebook X Series X405UQ Asus Notebook X Series X441UR Asus Notebook X Series X441UV Asus Notebook X Series X442UN Asus Notebook X Series X456UR Asus Notebook X Series X510UF Asus Notebook X Series X510UN Asus Notebook X Series X510UQ Asus Notebook X Series X510UR Asus Notebook X Series X540UP Asus Notebook X Series X541UJ Asus Notebook X Series X541UV Asus Notebook X Series X542BP Asus Notebook X Series X542UF Asus Notebook X Series X542UN Asus Notebook X Series X542UQ Asus Notebook X Series X542UR Asus Notebook X Series X556UQ Asus Notebook X Series X556UR |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus Notebook K Series K401UQ Asus Notebook U Series UX310UQ Asus Notebook U Series UX410UQ Asus Notebook U Series UX430UN Asus Notebook U Series UX430UQ Asus Notebook X Series X405UQ Asus Notebook X Series X441UR Asus Notebook X Series X441UV Asus Notebook X Series X442UN Asus Notebook X Series X456UR Asus Notebook X Series X510UF Asus Notebook X Series X510UN Asus Notebook X Series X510UQ Asus Notebook X Series X510UR Asus Notebook X Series X540UP Asus Notebook X Series X541UJ Asus Notebook X Series X541UV Asus Notebook X Series X542BP Asus Notebook X Series X542UF Asus Notebook X Series X542UN Asus Notebook X Series X542UQ Asus Notebook X Series X542UR Asus Notebook X Series X556UQ Asus Notebook X Series X556UR |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
ASUS 0A001-00447800 power adapter/inve...
£38.77
£32.31
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-00447800
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|