ASUS 0A001-00448400 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
£32.76
£27.30
ADAPTER 65W 19V 3P(4.5PHI)
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A001-00448400 |
| EAN | 5704174398851 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | UX560UQ, P2451FA |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | UX560UQ, P2451FA |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
ASUS 0A001-00448400 power adapter/inve...
£32.76
£27.30
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-00448400
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF263
|
DF266
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|