ASUS 0A001-00697800 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£28.56
£23.80
ADAPTER EU TYPE; 45W 19V 2PIN 4PHI CHICONY/W19-045N3B X02
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A001-00697800 |
| EAN | 5715063057278 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus Notebook X Series X321JA Asus Notebook X Series X403JA Asus Notebook X Series X409DA Asus Notebook X Series X409JA Asus Notebook X Series X421DA Asus Notebook X Series X421IA Asus Notebook X Series X431FA Asus Notebook X Series X512FA Asus Notebook X Series X512JA |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus Notebook X Series X321JA Asus Notebook X Series X403JA Asus Notebook X Series X409DA Asus Notebook X Series X409JA Asus Notebook X Series X421DA Asus Notebook X Series X421IA Asus Notebook X Series X431FA Asus Notebook X Series X512FA Asus Notebook X Series X512JA |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
ASUS 0A001-00697800 power adapter/inve...
£28.56
£23.80
|
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
New
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
Hot Product
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-00697800
|
469632-010
|
469639-003
|
DF263
|
DF266
|
F7970
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
HP
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|