ASUS 0A001-01104600 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£32.76
£27.30
Original charger/adapter
| SKU | 0A001-01104600 |
|---|---|
| EAN | 5715328137769 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ASUS is passionate about technology and driven by innovation. We dream, we dare and we strive to create an effortless and joyful digital life for everyone. We're always in search of incredible ideas and experiences, and we aspire to deliver the incredible in everything we do.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
ASUS 0A001-01104600 power adapter/inve...
£32.76
£27.30
|
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-01104600
|
469632-010
|
469639-003
|
LN9711001
|
DF263
|
DF266
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
HP
|
Brother
|
DELL
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Notebook
|