ASUS 121505-11 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£31.68
£26.40
19V, 45W
| SKU | 121505-11 |
|---|---|
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ASUS is passionate about technology and driven by innovation. We dream, we dare and we strive to create an effortless and joyful digital life for everyone. We're always in search of incredible ideas and experiences, and we aspire to deliver the incredible in everything we do.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
ASUS 121505-11 power adapter/inverter...
£31.68
£26.40
|
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
New
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
Hot Product
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Popular
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
121505-11
|
469632-010
|
469639-003
|
DF263
|
DF266
|
F7970
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
HP
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|