BTI 45W AC Adapter with 4.0mm x 1.7mm for Lenovo V15 Ideapad 100 Ideapad 110 Ideapad 310 Ideapad 320
£24.80
£20.67
45W AC Adapter with 4.0mm x 1.7mm for Lenovo V15 Ideapad 100 Ideapad 110 Ideapad 310 Ideapad 320
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | AC-1945139 |
| EAN | 0886734871303 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
AC Adapter, 45W, 20V, 2.25A
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Lenovo IdeaPad |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Lenovo IdeaPad |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
BTI 45W AC Adapter with 4.0mm x 1.7mm...
£24.80
£20.67
|
Popular
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Recommended
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...
£33.40
£27.83
|
New
HP 609936-001 power adapter/inverter I...
£34.32
£28.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AC-1945139
|
DF263
|
DF266
|
F7970
|
ADP-E90W
|
609936-001
|
| Manufacturer |
BTI
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
Origin Storage
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|