CoreParts MBXAP-MAG3-CABLE power adapter/inverter 140 W White
£28.80
£24.00
USB-C to Magsafe 3 Cable 140Watt Length - 1.8m, White - MLYV3ZM/A
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | MBXAP-MAG3-CABLE |
| EAN | 5704174852025 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
CoreParts offers a wide range of accessories for your laptop, tablet, and mobile phones. The quality & performance of all these accessories match the original parts where fair prices are value added from CoreParts.
| Features | |
|---|---|
| Output power | 140 W |
| Output power capacity | 140 kVA |
| Product colour | White |
| Power | |
| Output power | 140 W |
| Output power capacity | 140 kVA |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 90 g |
| Width | 80 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 40 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 100 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXAP-MAG3-CABLE power adapt...
£28.80
£24.00
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
New
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
Bestseller
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
Popular
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXAP-MAG3-CABLE
|
469632-010
|
469639-003
|
DF263
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|