CoreParts ML12546 projector lamp 260 W
£636.22
£530.18
Projector Lamp for Canon 3000 Hours, 260 Watt fit for Canon Projector REALiS WUX400ST, REALiS WUX450, REALiS WUX500
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Canon |
|---|---|
| SKU | ML12546 |
| EAN | 5712505759646 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 260 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Canon |
| Bulb power | 260 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | WUX400ST, REALiS WUX450, REALiS WUX500 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | WUX400ST, REALiS WUX450, REALiS WUX500 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts ML12546 projector lamp 260 W
£636.22
£530.18
|
EIKI 610 325 2940 projector lamp 200 W...
£566.86
£472.38
|
JVC PK-L3310U projector lamp 330 W UHP
£709.30
£591.08
|
Recommended
NEC NP25LP projector lamp
£545.40
£454.50
|
Bestseller
Panasonic ET-LAD60W projector lamp 300...
£563.22
£469.35
|
Hot Product
Panasonic ET-LAD310AW projector lamp 3...
£604.40
£503.67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12546
|
610 325 2940
|
PK-L3310U
|
NP25LP
|
ET-LAD60W
|
ET-LAD310AW
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
EIKI
|
JVC
|
NEC
|
Panasonic
|
Panasonic
|
| Brand compatibility |
Canon
|
EIKI
|
JVC
|
Sharp
|
N/A
|
Panasonic
|