Datalogic 90A052258 USB cable USB 2.0 2 m USB A Black
£21.92
£18.27
USB Type-A, TPUW, Straight, 2m, Black
| Cable length | 2 m |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| USB version | USB 2.0 |
| SKU | 90A052258 |
| EAN | 5712505765296 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | In Stock |
Connection cable, USB, length: 2 m, straight, TPUW, colour: black
| Features | |
|---|---|
| Connector gender | Male/Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Cable jacket material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Datalogic 90A052258 USB cable USB 2.0...
£21.92
£18.27
|
Hot Product
Datalogic Data Transfer Cable USB cabl...
£20.06
£16.72
|
Recommended
Zebra USB2.0 - miniUSB2.0 USB cable US...
£26.46
£22.05
|
Datalogic 8-0754-12 USB cable 2 m USB...
£21.44
£17.87
|
New
ROLINE USB 2.0 Cable, Type A-B 3 m
£21.60
£18.00
|
Popular
Digitus USB 2.0 Active Extension Cable
£19.44
£16.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90A052258
|
90A052065
|
P1031365-055
|
8-0754-12
|
11.02.8830
|
DA-70130-4
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
Datalogic
|
Zebra
|
Datalogic
|
Roline
|
Digitus
|
| Connector 1 |
USB A
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
N/A
|
USB A
|
Mini-USB B
|
N/A
|
USB B
|
USB A
|
| USB version |
USB 2.0
|
N/A
|
USB 2.0
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|