DELL 450-18922 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
£31.88
£26.57
DELL 450-18922, Laptop, Indoor, 45 W, AC-to-DC, DELL, Inspiron 14 7000 Series (7437) Inspiron 15 3000 Series (3551) Inspiron 7348 Latitude 12 (7202)...
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 450-18922 |
| EAN | 5712505732434 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL 450-18922. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 45 W. Product colour: Black. Cable length: 1 m, Width: 5.51 mm, Depth: 5.51 mm
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Inspiron 14 7000 Series (7437) Inspiron 15 3000 Series (3551) Inspiron 7348 Latitude 12 (7202) Latitude 7350 XPS 11 XPS 12 XPS 12 MLK XPS 13 XPS 13 (9333) XPS 13 (9343) XPS 13 (9350) XPS 13 Classic XPS 15 (9550) |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Adjustable output voltage | No |
| Output power | 45 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Inspiron 14 7000 Series (7437) Inspiron 15 3000 Series (3551) Inspiron 7348 Latitude 12 (7202) Latitude 7350 XPS 11 XPS 12 XPS 12 MLK XPS 13 XPS 13 (9333) XPS 13 (9343) XPS 13 (9350) XPS 13 Classic XPS 15 (9550) |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 170 g |
| Width | 5.51 mm |
| Depth | 5.51 mm |
| Height | 8.71 mm |
| Cable length | 1 m |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
DELL 450-18922 power adapter/inverter...
£31.88
£26.57
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£37.44
£31.20
|
New
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
Bestseller
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Hot Product
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
£33.40
£27.83
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-18922
|
469632-010
|
469639-003
|
DF263
|
DF266
|
613160-001
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
HP
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|